ZAINWESTUJ

Inwestorzy

Weiss Investment oferuje szyte na miarę rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestora. Współpracuje również z inwestorami instytucjonalnymi, także z zagranicy, którym, poza uczestnictwem w projektach deweloperskich, może zaoferować przynoszące stałą stopę zwrotu inwestycje w obiekty zarówno komercyjne, jak i mieszkaniowe.

Nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe ze stałą stopą zwrotu
Dzięki bogatemu doświadczeniu w obszarze nieruchomości komercyjnych możemy zaoferować inwestorom dedykowane rozwiązania, np. nieruchomości przynoszące stałą stopę zwrotu (biurowce, kamienice, magazyny, centra logistyczne, budowę wielu mieszkań na wynajem) jak i nieruchomości na potrzeby konkretnych firm spełniające ich indywidualne kryteria.

W takich przypadkach zakres naszej oferty obejmuje etapy od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, projektowania, przeprowadzenia całego procesu budowy, aż po komercjalizację i możliwość zarządzania takim obiektem.

Ponadto jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią nieruchomość dla inwestorów bądź firm zainteresowanych zainwestowaniem w już istniejące i funkcjonujące obiekty.

Indywidualne negocjacje

Dla inwestorów instytucjonalnych oraz dużych inwestorów indywidualnych (powyżej 1 mln PLN) istnieje możliwość indywidualnych negocjacji warunków współpracy.

Właściciele gruntów
Do współpracy zapraszamy również właścicieli gruntów, którzy są zainteresowani podniesieniem ich wartości. Proces przeprowadzany jest w całości przez Weiss Investment i polega na włączeniu gruntu w projekt inwestycyjny.

Ponadto zapraszamy do współpracy osoby/firmy, które są zainteresowane nabyciem gruntu w celu inwestycyjnym. Pierwsza opcja to wykup gruntu przez Weiss Investment w z góry określonym terminie, za określona kwotę. Druga to ustanowienie gruntu, jako wkładu w przyszły projekt deweloperski, a tym samym, podniesienie jego wartości.

Jeśli jesteś zainteresowany możesz skontaktować się drogą telefoniczną, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@weiss.com.pl lub formularz kontaktowy.